Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
zakup Touarega 2003r.- opinie
Autor Wiadomość
bielan 

Wysłany: 2010-02-15, 08:40   zakup Touarega 2003r.- opinie

Witam uzytkowników,
mam w planach zakup VW Touareg 2,5 TDI, 2003r. Autko pierwsza rejestracja z 2004r., rzekomy przebieg 181000km. Obecny własciciel chce za niego ok. 65 tys.
Nigdy nie miałem VW, jezdze Oplami i nie mialem z nimi zadnych problemów ( obecnie Vectra C GTS)
Jak oceniacie ten model z takim silnikiem, jak kształtują się ceny części, awaryjność.
Co do wyposażenia autka: min. navi, automat, skóra, bixenon.
Ile kosztuje przegląd przed zakupem w stacji ASO, chyba ze polecacie inny warsztat w Warszawie.
Tylko proszę nie piszcie że 3,0 jest lepszy, mi wystarczy 2,5 i tego bede sie trzymał.
Proszę o wszelkie uwagi za i przeciw. Bedę wdzieczny.
Pozdrawiam

prezes434 
prezes434

Samochód: Hayabusa K8
Wysłany: 2010-02-15, 17:05   

Witaj przegląd przedsprzedażny to koszt 400-450zl, ale jak sprzedający nie kręci i chętnie odda samochód na taki przegląd to już dobry sygnał. Jedynie to dogadaj się co do zapłaty za niego. Przebieg to ostatnia rzecz na jaka zwracaj uwagę. Co do warsztatu to poszukaj jest na forum. Ja szukałem dluuuuugo od sierpnia zeszłego roku.
Powodzenia w zakupie.

bielan 

Wysłany: 2010-02-15, 17:55   

wlasciciel nie robi zadnych problemów by sprawdzic auto w warsztacie, nawet zachęca- także jesli o to chodzi to nie mozna nic powiedziec.
w ramach ciekawostki
http://otomoto.pl/volkswa...-C11174712.html

dzwoniłem do www.autopawlikowscy.pl ( Jana Pawła Warszawa ) - przegląd 200zł

SZYSZKA 
2.5 TDI PNEUMATYKA

Wysłany: 2010-02-15, 20:29   

Witaj. Ja sam posiadam od roku T z 2,5 TDI co prawda z manualem ale poza tym z takim wyposażeniem jak prezentowane jak na razie jestem dość zadowolony poza kilkoma mniejszymi lub większymi problemami.Ogólnie jeżeli nie potrzebujesz samochodu wyścigowego to 2.5 nie jest złym wyborem nie jest jak napisałem sprinterem ale też nie jest zawalidrogą a wielkość i wygląd robią swoje na drodze, jeśli masz jakieś pytania pytaj!!!
POZDRAWIAM

Touareg3.0tdi 

Samochód: Touareg 3.0 275km 2007
Wysłany: 2010-02-15, 22:32   

witam kolego , ogladajac twoj egzemplarz ktory masz zamiar kupic! , naprawde polecam ci ten egzemplarz widac auto naprawde ful opcja , jeszcze salon polska - wiec naprawde polecam , jesli gosciu zgadza sie na przeglad i na wyszksto to tylko brac - cena tez nie jest wygorowana jak na takie dobre wyposazenie i rocznik , najbardziej podoba mi sie kolor offroad grey ? prawda.. kolor super na kazda pogode - ja poruszam sie czarnym wechikulem ,- kazdy ktory mial stycznosc z tym kolorem wie jak jest - sliczny jak sie wypucuje szmatka - a okropny po drodze krynica-jasło hehehe , pozdraiawm i mysle ze ten touareg to naprawde dobry wybor!

bielan 

Wysłany: 2010-02-16, 16:56   

A jakie są opinie na temat silnika R5 2500 TDI. Chodzi mi o obsługę typu: rozrząd - podobno jest na wałkach- czy robi się tutaj rozrząd, jak wygląda sprawa silnika jeśli chodzi o trwałość i ogólne opinie na temat tego motoru. Mam jeszcze pytanie na temat zawieszenia pneumatycznego--- czy jest awaryjne i jak należy o takie coś dbać.

Jakie punkty Touarega szczególnie należy sprawdzić w serwisie. Sporo jest tego w necie ale niespecjalnie dużo od samych userów tej maszyny.

Odpowiedz do tematu