Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Hey
Autor Wiadomość
makale

Samochód: 5.0 TDI V10 2007r
Wysłany: 2018-05-30, 23:44   Hey

Hey. Na forum już jestem jakiś czas, ale jeszcze się nie witałem :D
Co do autka to taka "bieda edyszyn". Auto bardzo uniwersalne. Spod świateł niejedno auto się zdziwi, tira z rowu wyciągnie, wyjmie 3 tony drewna w pół metrowym błocie, a przy okazji nawet nieco wygodne.
v10 tdi 2007 rok, polift
- solardach
- el. klapa
- podwójne słoneczniki w alcantarze
- sufit w alcantarze
- deska rozdzielcza, drzwi, tunel, schowek obszyty w skórze
- bloakda tylnego dyfra
- grzanie dup x4
- roletki tył
- klima x4
- el. hak
- keyless
- el. fotele, el. kolumna kierownicza
- dualglassy
- grzana przednia szyba
- dynaudio (porażka względem Bose..., nie chcę wiedzieć jak gra zwykłe audio)

Do pełnej full opcji brakuje tylko pamięci fotela. Aktywny tempomat i martwa strefa była później :) A i bym zapomniał. Rzecz o której pewno nikt nie wie - elektrycznie rozłączalne stabilizaotry. Fajna rzecz w offroadzie, zwiększa zwis koła. No gościu pół bańki zostawił w salonie :) Niezbyt często widziałem t-rexy ze skórzaną deską i 2x słonecznik w alcantarze.

Widzę, że na forum też znajdzie się kilku "rezaczy" co lubią w aucie podłubać. Wiem, że ktoś z forum do przedlifta wsadzić wszystkie sterowniki z polifta i doposażył w side assist i ACC. Szacun, zwłaszcza, że nie ukrywam - asystent monitorwania martwego pola w tym aucie by się przydał :)

Vicyn 
Weteran

Samochód: TOUAREG R5
Wysłany: 2018-05-31, 11:25   

Siemanko :mrgreen:

paww18 
VW Fan

Samochód: Touareg 3.0 CASA
Wysłany: 2018-06-04, 13:03   

Powitać Kolege!

Ja też troszkę incognito siedzę jeszcze się nie ujawniłem hehe, ale powiem Ci ze fajne auto masz. U mnie tez sufit i sloneczniki w alcantarze, elektryka foteli i kiery z pamięcią, skóra antracyt nappa, ogólnie wyposażenie jak w pakiecie Rline.
Do szczescia w sobote dolozylismy z kolegą ACC (bo asystenta martwego pola miałem w standardzie) i powiem ze całkiem niezły bajer jest ;) auto oradarowane z przodu i z tyłu.

pozdrawiam !

makale

Samochód: 5.0 TDI V10 2007r
Wysłany: 2018-06-04, 23:16   

Dużo rzeźby z ACC? Ciekawa sprawa zwłaszcza jak dużo jeżdżę do DE autostradami samymi.

paww18 
VW Fan

Samochód: Touareg 3.0 CASA
Wysłany: 2018-06-05, 15:04   

Ogólnie nie ma tragedii, nam zeszło kolo 10 godzin z kolegą, teraz myślę ze w 3-4 byśmy spokojnie to ogarnęli.

zdejmujesz zderzak, montujesz radar (my gwintowalismy otwory we wzocnieniu bo nie miałem gwintów w nim) podmieniasz wiązke ramy przedniej tam gdzie klaksony są, czujnik temp i otwarcia maski bo dochodzi jedna wtyczka do ACC, w głównej wiazce dodajesz 4 piny (12v, masa, can L, can H). Mase wkrecasz pod podluznice pod lampą, 12V i cany ciagniesz do komory silnika przez gródź za skrzynką bezpiecznikow jest przelotka do kabiny, robisz wysoko dziurke i jestes nad pedałami gazu i hamulca. CANy ciagniesz do licznika i tam ja musialem podlutować się do wtyczek bo piny były obsadzone, a 12V łądujesz do bezpiecznika 5A (bezpiecznik #51- tez trzeba się wlutować bo jest obsadzony), pozniej zmiana lewego przycisku na kierownicy, kodowanie i działa.
To tak pokrótce. Jakby co to pytać puki pamietam jak to leciało heh.

Pozostało mi dołożenie kamery cofania, ale puki co odpoczywamy bo ta sobota była długa ;) Auto mam raczej dobrze wyposażone wiec oprócz może grzanej kierownicy nie przewiduję juz nic.

krisvw 
krisvw

Samochód: TOUAREG 2.5 R5
Wysłany: 2018-08-14, 20:15   

Witaj :-)

Odpowiedz do tematu