Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
jaki olej moge wlać
Autor Wiadomość
jaco15 

Samochód: 5.0v10
  Wysłany: 2012-07-02, 15:26   jaki olej moge wlać

Witam wszystkich klubowiczów mam pytanie jaki mam wlać oleje do przedniego mostu i tylnego i do skrzynki rozdzielczej znalazłem na na forum ale nie wiem jaki mam w koncu wlac jak wchodze na te linki które są na naszym forum to jest pokazane różne symbole i parametry {castrol czy fuschu czy olej z serwisu}prosił bym żeby ktoś napisał jakie mogę naprawde wlać i czy ma może ktoś jakiś schemat w którą śrube mam odkręcić żeby wlać olej za podpowiedz serdecznie z góry dziękuje i pozdrawiam

zack 

Samochód: VW Touareg 2.5, Peugeot 205 GTI, Suzuki GS500
Wysłany: 2012-07-03, 21:21   Re: jaki olej moge wlać

jaco15 napisał/a:
Witam wszystkich klubowiczów mam pytanie jaki mam wlać oleje do przedniego mostu i tylnego i do skrzynki rozdzielczej znalazłem na na forum ale nie wiem jaki mam w koncu wlac jak wchodze na te linki które są na naszym forum to jest pokazane różne symbole i parametry {castrol czy fuschu czy olej z serwisu}prosił bym żeby ktoś napisał jakie mogę naprawde wlać i czy ma może ktoś jakiś schemat w którą śrube mam odkręcić żeby wlać olej za podpowiedz serdecznie z góry dziękuje i pozdrawiam

Drogi kolego
Nie komplikuj sobie życia
Najprościej będzie jeśli podjedziesz do najbliższego serwisu VW, podasz numer karoserii i poprosisz o olej do skrzynki i mostów. Może powiedzą że tych płynów się nie wymienia ale jeśli sie uprzesz to sprzedadzą.
I jeśli nie jesteś mechanikiem a domyślam się że nie, po raz kolejny nie kombinuj z samodzielną wyminą oleju tylko podjedź z olejem do najbliższego w miarę porządnego warsztatu i tam zrobią Ci to na miejscu.
Tylko nie pisz że chcesz zaoszczędzić kilkanaście PLN, tego typu oszczędności w tym samochodzie mogą kosztować Cię całkiem słono.

Odpowiedz do tematu